Kom på åbne fotokurser – hele året.
Se datoerne for de næste kurser + tilmelding
Fotokurserne holdes hele året, og er for alle – både nybegyndere og øvede, og holdes oftest i Søborg.
“Tak for et fantastisk kursus. Det er det bedste kursus jeg har været på i meget lang tid… Michael er en kanongod underviser. Jeg kan varmt anbefale fotokurset til alle…”
Kristine Haurdahl
Kr. 2.500 inkl. moms pr. deltager, og så får du også god forplejning, god frokost (vælg á la carte) samt noter med det, du har lært på dagen med hjem.
Hvis I er minimum 4 personer, kan vi holde et lukket kursus på en dato, der passer jer.
Bruger vi den første dag til alt det, et-dags kurset indeholder. På dag 2 arbejder vi så koncentreret hele dagen med øvelser på flere forskellige lokationer, så du får den nye viden godt ind under huden. Efter hver øvelse kikker vi på billederne, som bliver kommenteret, så alle bliver bedre hele tiden.
Kr. 5.500 for begge dage – minimum 4 personer